Výsledky

Konečné umiestnenie tímov

1. IBK Anteaters

2. Láska niečo stojí

3. II.Fbc Szekesfehervar

4. Dynamo Typilsi

5. Kartel Bošany

6. SME TU OMYLOM

7. Špajzáci

8. Prírodné katastrofy

9. Piraňe z chociny

10. Pipéš Ájnmojat Átanmok

11. Moja CREW

12. Fbc Hunters Nové Zámky

13. Predators

14. Pentagon Team

15. WayToWin

16. Zlatí Hoši Z Nagana

 

Individuálne ocenenia

Najlepší strelec: Peter Tokarsky (Špajzáci) /9 gólov/

Najproduktívnejší hráč: René Slezák (IBK Anteaters) /9 bodov/

Najlepší obranca: Ondrej Balák (Láska niečo stojí)

Najlepší brankár: Daniel Feher (IBK Anteaters)

 


Umiestenie v skupinách

-Skupina A- skóre / body
1. Kartel Bošany +4 / 6 B
2. Piraňe z chociny 0 / 3 B
3. Prírodné katastrofy -1 / 2 B
4. Pentagon Team -3 / 1 B

-Skupina B- skóre / body
1. IBK Anteaters +8 / 6 B
2. Láska niečo stojí -1 / 4 B
3. Špajzáci -1 / 2 B
4. Zlatí Hoši Z Nagana -6 / 0 B

-Skupina C- skóre / body
1. II.Fbc Szekesfehervar +3 / 4 B
2. SME TU OMYLOM +5 / 4 B
3. Fbc Hunters Nové Zámky -4 / 3 B
4. WayToWin -4 / 1 B

-Skupina D- skóre / body
1. Dynamo Typilsi +2 / 4 B
2. Pipéš Ájnmojat Átanmok -1 / 3 B
3. Moja CREW -1 / 3B
4. Predators 0 / 2 B

Výsledky zápasov

––– Sobota –––

8:30 Pentagon Team 1 : 3 Kartel Bošany

9:00 Láska niečo stojí 5 :  3 Zlatí Hoši Z Nagana

9:30 II.Fbc Szekesfehervar 4 : 3 SME TU OMYLOM

10:00 Dynamo Typilsi 2 : 0 Moja CREW

10:30 Prírodné katastrofy 1 : 1 Piraňe z chociny

11:30 Špajzáci 1 : 3 Láska niečo stojí

12:00 WayToWin 2 :  2 Fbc Hunters Nové Zámky

12:30 Pipéš Ájnmojat Átanmok 1 : 3 Predators

13:00 Kartel Bošany 3 : 2 Prírodné katastrofy

13:30 Zlatí Hoši Z Nagana 2 : 5 Špajzáci

14:00 Fbc Hunters Nové Zámky 4 : 3 II.Fbc Szekesfehervar

15:00 Moja CREW 1 : 1 Pipéš Ájnmojat Átanmok

15:30 Piraňe z chociny 3 : 2 Pentagon Team

16:00 IBK Anteaters 5 : 0 Láska niečo stojí

16:30 SME TU OMYLOM 2 : 1 WayToWin

17:00 Predators 2 : 3 Dynamo Typilsi

17:30 Pentagon Team 4 : 4 Prírodné katastrofy

18:00 Špajzáci 1 : 3 IBK Anteaters

19:00 Fbc Hunters Nové Zámky 3 : 8 SME TU OMYLOM

19:30 Predators 3 : 4 Moja CREW

 

––– Nedeľa –––

9:00 Piraňe z chociny 3 : 4 Kartel Bošany

9:30 IBK Anteaters 1 : 0 Zlatí Hoši Z Nagana

10:00 II.Fbc Szekesfehervar 4 : 1 WayToWin

10:30 Dynamo Typilsi 2 : 3 Pipéš Ájnmojat Átanmok

O postup do štvrťfinále

11:10  Zápas 1 – Piraňe z chociny 0 : 5 Špajzáci

11:40  Zápas 2 – Láska niečo stojí 3 : 1 Fbc Hunters Nové Zámky

12:20  Zápas 3 – SME TU OMYLOM 1 : 0 Moja CREW

12:50 Zápas 4 – Pipéš Ájnmojat Átanmok 0 : 1 Prírodné katastrofy

Štvrťfinále

13:30  Štvrťfinale 1 – Dynamo Typilsi 2 : 1 Špajzáci

14:00  Štvrťfinale 2 – Kartel Bošany 1 : 2 Láska niečo stojí

14:40  Štvrťfinale 3 – IBK Anteaters 2 : 1 SME TU OMYLOM

15:10  Štvrťfinale 4 – II.Fbc Szekesfehervar 3 : 1  Prírodné katastrofy

Semifinále

15:50 Semifinále 1 – Dynamo Typilsi 2 : 3 sn. Láska niečo stojí

16:20 Semifinále 2 – IBK Anteaters 4 : 3 II.Fbc Szekesfehervar

O 3. miesto

17:00 Dynamo Typilsi 0 : 3 II.Fbc Szekesfehervar

Finále

17:40 Láska niečo stojí 4 : 5 sn. IBK Anteaters