Výsledky

—Konečné umiestnenie tímov—

1. IBK Anteaters

2. II.Fbc Szekesfehervar

3. WTW

4. Sme tu omylom

5. Nalej bo vypito

6. Moja CREW

7. Pentagon team

8. FBC HUNTERS Nové Zámky

9. Zlatí Hoši Z Nagana

10. Dynamo Typilsi

11. Žiar nad Hronom Pirátos

12. Prírodné katastrofy

13. Pirañe z chociny

14. Predators

15. SŽNPŽNP

16. FC Krtošina

 

—Individuálne ocenenia—

Najlepší strelec: Jakub Daňo (Sme tu omylom) /7 gólov/

Najproduktívnejší hráč: Patrik Filipak (Nalej bo vypito) /11 bodov/

Najlepší obranca: Viktor Vnuk (IBK Anteaters)

Najlepší brankár: Jakub Kelecsényi (II. FBC Székesféhervár)

 

—Tabuľka— (umiestnenie v skupinách)

-Skupina A- skóre / body
1. Moja CREW  2 / 6 B
2. FBC HUNTERS Nové Zámky  1 / 3 B
3. Žiar nad Hronom Pirátos  -4 / 2 B
4. Pirañe z chociny  -5 / 1 B

-Skupina B- skóre / body
1. WTW  4 / 4 B
2. Sme tu omylom  7 / 4 B
3. Zlatí Hoši Z Nagana  3 / 4 B
4. FC Krtošina -14 / 0 B

-Skupina C- skóre / body
1. Nalej bo vypito  20 / 6 B
2. Pentagon team  -1 / 4 B
3. Dynamo Typilsi  -3 / 2 B
4. SŽNPŽNP  -14 / 0 B

-Skupina D- skóre / body
1. IBK Anteaters  16 / 6 B
2. II. FBC Székesféhervár  -2 / 4 B
3. Prírodné katastrofy  -7 / 1 B
4. Predators  -7 / 1 B

 

––– Sobota –––

8:30 Pirañe z chociny 1 : 2 Moja CREW

9:00 Sme tu omylom 8 : 1 FC Krtošina

9:30 Pentagon team 4 : 2 SŽNPŽNP

10:00 II. FBC Székesféhervár 5 : 4 Prírodné katastrofy

10:30 HUNTERS Nové Zámky 2 : 0 Žiar nad Hronom Pirátos

11:30 Zlatí Hoši Z Nagana 4 : 3 WTW

12:00 Dynamo Typilsi 2 : 3 Pentagon team

12:30 Predators 2 : 4 II. FBC Székesféhervár

13:00 Moja CREW 2 : 1 HUNTERS Nové Zámky

13:30 FC Krtošina 0 : 4 Zlatí Hoši Z Nagana

14:00 Nalej bo vypito 11 : 1 SŽNPŽNP

15:00 IBK Anteaters 6 : 0 Prírodné katastrofy

15:30 Žiar nad Hronom Pirátos 6 : 3 Pirañe z chociny

16:00 WTW 3 : 1 Sme tu omylom

16:30 SŽNPŽNP 1 : 5 Dynamo Typilsi

17:00 Predators 1 : 6 IBK Anteaters

17:30 Žiar nad Hronom Pirátos 1 : 6 Moja CREW

18:00 Sme tu omylom 3 : 1 Zlatí Hoši Z Nagana

19:00 Pentagon team 0 : 4 Nalej bo vypito

19:30 Prírodné katastrofy 2 : 2 Predators

––– Nedeľa –––

9:00 HUNTERS Nové Zámky 2 : 2 Pirañe z chociny

9:30 FC Krtošina 1 : 4 WTW

10:00 Dynamo Typilsi 1 : 7 Nalej bo vypito

10:30 IBK Anteaters 5 : 0 II. FBC Székesféhervár

 

O postup do štvrťfinále

11:10  HUNTERS Nové Zámky 8 : 3 Zlatí Hoši Z Nagana

11:40  Sme tu omylom 3 : 2 Dynamo Typilsi

12:20 Pentagon team 1 : 3 Prírodné katastrofy

12:50 II. FBC Székesféhervár 4 : 1 Žiar nad Hronom Pirátos

 

Štvrťfinále

13:30 IBK Anteaters 7 : 1 HUNTERS Nové Zámky

14:00 Moja CREW 0 : 1 Sme tu omylom

14:40 WTW 4 : 0 Prírodné katastrofy

15:10 Nalej bo vypito 1 : 2 sn. II. FBC Székesféhervár

 

Semifinále

15:50 IBK Anteaters 6 : 2 Sme tu omylom

16:20 WTW 1 : 2 sn. FBC Székesféhervár

 

O 3. miesto

17:00 Sme tu omylom 0 : 4 WTW

 

Finále

17:40 IBK Anteaters 4 : 1 FBC Székesféhervár