História

SUMMER FLOORBALL CUP 2020

Pozrieť VÝSLEDKY ZÁPASOV 2020

  • Konečné umiestnenie tímov

1. IBK Anteaters

2. II.Fbc Szekesfehervar

3. WTW

4. Sme tu omylom

5. Nalej bo vypito

6. Moja CREW

7. Pentagon team

8. FBC HUNTERS Nové Zámky

9. Zlatí Hoši Z Nagana

10. Dynamo Typilsi

11. Žiar nad Hronom Pirátos

12. Prírodné katastrofy

13. Pirañe z chociny

14. Predators

15. SŽNPŽNP

16. FC Krtošina

  • Individuálne ocenenia

Najlepší strelec: Jakub Daňo (Sme tu omylom) /7 gólov/

Najproduktívnejší hráč: Patrik Filipak (Nalej bo vypito) /11 bodov/

Najlepší obranca: Viktor Vnuk (IBK Anteaters)

Najlepší brankár: Jakub Kelecsényi (II. FBC Székesféhervár)

 


SUMMER FLOORBALL CUP 2019

Pozrieť VÝSLEDKY ZÁPASOV 2019

  • Konečné umiestnenie tímov

1. Láska niečo stojí

2. II.Fbc Szekesfehervar

3. WayToWin

4. Prírodné katastrofy

5. Dynamo Typilsi

6. Sme tu omylom

7. FBC HUNTERS Nové Zámky

8. Pentagon team

9. Pirañe z Chociny

10. Stavivá Mališka

11. TNT team

12. Rumové Pralinky

13. FBK Storm

14. PREDATORS

15. Žiar nad Hronom Pirátos

16. Bad Dogs

  • Individuálne ocenenia

Najlepší strelec: Roman Taldík (FBC Hunters Nové Zámky) /10 gólov/

Najproduktívnejší hráč: Vladimír Gramblička (Prírodné katastrofy) /12 bodov/

Najlepší obranca: Boris Sztruhár (Láska niečo stojí)

Najlepší brankár: Patrik Stražovec (II. FBC Székesféhervár)

 


SUMMER FLOORBALL CUP 2018

Pozrieť VÝSLEDKY ZÁPASOV 2018

  • Konečné umiestnenie tímov

1. Láska niečo stojí

2. PORN INDUSTRY

3. Sme tu omylom

4. WayToWin

5. II. FBC Székesféhervár

6. Pentagon team

7. Prírodné katastrofy

8. PIVO.SK

9. Falcons Stará Ľubovňa

10. TNT Team

11. Dynamo Typilsi

12. Fbc Hunters Nové Zámky

13.  Prašice Flyers

14. Žiar nad Hronom Piratos

15. Piraňe z chociny

16. Grand Rapids Griffins

 

  • Individuálne ocenenia

Najlepší strelec: Juraj Gašparovič (Porn Industry) /7 gólov/

Najproduktívnejší hráč: Adrián Botka (WayToWin) /14 bodov/

Najlepší obranca: Erika Nagyová (Láska niečo stojí)

Najlepší brankár: Marek Paulen (Sme tu omylom)


SUMMER FLOORBALL CUP 2017

Pozrieť VÝSLEDKY ZÁPASOV 2017

  • Konečné umiestnenie tímov

1. WayToWin

2. Láska niečo stojí

3. AC Dynamo Typilsi

4. TNT Team

5. PORN INDUSTRY

6. Pirañe z chociny

7. Kamenta team

8. Prírodné katastrofy

9. PREDATORS

10. Pentagon team

11. Prašice Flyers

12. II. FBC Székesféhervár

13.  Sme tu omylom

14. Handlová North Stars

15. FBC Stará Ľubovňa

16. Žiar nad Hronom Piratos

 

  • Individuálne ocenenia

Najlepší strelec: Rastislav Horečný (TNT Team) /6 gólov/

Najproduktívnejší hráč: Adrián Botka (WayToWin) /15 bodov/

Najlepší obranca: Andrej Mikuš (AC Dynamo Typilsi)

Najlepší brankár: Jaroslav Švec (Láska niečo stojí)


SUMMER FLOORBALL CUP 2016

  • Konečné umiestnenie tímov

1. AC Dynamo Typilsi

2. Prírodné katastrofy

3. WayToWin

4. Piraňe z chociny

5. Sme tu omylom

6. II. FBC Székesféhervár

7. Pentagon team

8. Grand Rapids Griffins

9. Láska niečo stojí

10. FBC Páv Piešťany

11. TNT Team

12. Prašice Flyers

13. FBC Miners Hodruša Hámre

14. Miluj Korytnačky

15. CVČ Žiar nad Hronom Piratos

16. Handlová North Stars

 

  • Individuálne ocenenia

Najlepší strelec: Vladimír Gramblička (Prírodné katastrofy) /12 gólov/

Najproduktívnejší hráč: Filip Vaško (AC Dynamo Typilsi)

Najlepší obranca: Michal Maruš (WayToWin)

Najlepší brankár: Peter Dvorák (Piraňe z chociny)


SUMMER FLOORBALL CUP 2015

  • Konečné umiestnenie tímov:

1. EHS Team Skalica

2. Láska niečo stojí

3. Piraňe z chociny

4. Sme tu omylom

5. Dynamo Typilsi

6. WayToWin

7. TNT Team

8. Grand Rapids Griffins

9. FBC Páv Piešťany

10. Pentagon team

11. Frastak boys Hlohovec

12. ICE Players Sereď

13. Prašice Flyers

14. North Stars Handlová

15. Žiar nad Hronom Pirátos


SUMMER FLOORBALL CUP 2014

  • Konečné umiestnenie tímov:

1. Sme tu omylom

2. Predators

3. Bsflorbal.sk

4. Florbalstav a.s.

5. WayToWin

6. Prašice Flyers

7. Povestné banány

8. Pentagon team

9. Ice Players Sereď

10. Nibia florbalteam

11. THT Topoľčany

12. K21 TS

13. Fbk Opatová

14. Čierne Ovce

15. ARMY SHIT

16. Bobří banda

 

  • Individuálne ocenenia:

Najlepší strelec: Filip Vaško /Florbalstav a.s./

Najproduktívnejší hráč: Michal Duran /Bsflorbal.sk/

Najlepší obranca: Monika Bajanová /Florbalstav a.s./

Najlepší brankár: Tomáš Pauer /Sme tu omylom/


SUMMER FLOORBALL CUP 2013

  • Konečné umiestnenie tímov:

1. Biely Balet

2. DFBC Prašice Flyers

3. Pentagon team

4. florbalstav a.s.

5. FBC Salibandy

6. ARMY SHIT

7. Prievidza Hammers

8. Young & Old

 

  • Individuálne ocenenia:

Najlepší strelec: Lukáš Tvrdík (DFBC Prašice Flyers) /9 gólov/

Najproduktívnejší hráč: Michal Duran (Biely balet) /15 bodov/

Najlepší obranca: Ondrej Holienčín (florbalstav a.s.)

Najlepší brankár: Dávid Streďanský (Pentagon team)